Aliağa TV Servisi

1990 yılından beri Aliağa'nın Aşağışakran mahallesi, Atatürk mahallesi, B.Hayrettin Paşa mahallesi, Bahçedere mahallesi, Bozköy mahallesi, Çakmaklı mahallesi,Çaltılıdere mahallesi, Çıtak mahallesi, Çoraklar mahallesi, Fatih mahallesi, Güzelhisar mahallesi, Hacıömerli mahallesi, Horozgediği mahallesi, Kalabak mahallesi, Kapukaya mahallesi, Karaköy mahallesi, Karakuzu mahallesi, Kazım Dirik mahallesi, Kurtuluş mahallesi, Kültür mahallesi, Mimar Sinan mahallesi, Samurlu mahallesi, Siteler mahallesi, Şehitkemal mahallesi, Uzunhasanlar mahallesi, Yalı mahallesi, Yeni mahallesi, Yenişakran mahallesi, Yukarı Şehitkemal mahallesi, Yüksekköy mahallesi bölgelerinden uzman kadromuz ile Samsung, Lg, Philips televizyon tamiri,onarımı yapıyoruz. Garantili teknik servis imkanımız ile yaptığımız işin her zaman arkasındayız. Verdiğimiz hizmetler; akıllı televizyon tamiri, smart tv tamiri , televizyon kart tamiri, plazma tv tamiri, led tv tamiri ,lcd tv tamiri vb. hizmetleri sizlere kaliteli, güvenilir, uygun fiyata sunuyoruz.

Ekran Tamiri

Ekran tamiri için aşağıdaki sorunlardan herhangi birisi olabilir bunlar;

  • TV (Televizyon) ses var görüntü yok

  • TV Ekranım çatladı

  • TV (Televizyon) açılmıyor

  • TV (Televizyon) Ekranım çok soluk

  • TV (Televizyon) Ekranım çok karanlık

gibi sorunlar yaşıyor iseniz. Televizyonunuzun ekranı arızalanmış olabilir. İZMİRTVSERVİSİ olarak 7/24 Müşteri hizmetlerimiz ve deneyimli çalışanlarımızla bütün servis, arıza, arıza tespit işlemlerinizi adresinizde yapıp. Sizlere garantili hizmet sunar.

Ekran Değişimi

İZMİRTVSERVİSİ olarak İzmir ve Ege bölgesi dahil olmak üzere en uygun ve garantili hizmet sunuyoruz. Samsung, LG, PHILIPS marka televizyonlarınız en uygun fiyatla ekran değişimlerini panel tamir, onarım ve değişimlerini yapabiliriz. Yetkin teknik servisimiz ile adresinizden teslim alınıp bütün tamir ve onarım işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edilir.

30 İLÇEDE HİZMET VERİYORUZ

30 ilçeye (İzmir'in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla) hizmet veriyoruz. Geniş hizmet ağımız ile siz müşterilerimize en kısa zamanda ulaşıp bakım, onarım ve tamir işlemlerinizi yapıyoruz. Size en yakın güvenilir ve garantili teknik servisiz.

  • Televizyon servisimiz 1 yıl garantilidir.

  • Aynı gün içinde onarım ve servis imkanı sunuyoruz.

  • Televizyon servisinde tamir, onarım işlemlerinde kullanılan ve yapılan işlemleri size şeffaflıkla gösterebiliyoruz.

  • Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. İzmir'de Google ve diğer sosyal medyalarda en yüksek müşteri memnuniyet puanı İZMİRTVSERVİSİ aittir.

  • Ürünlerinizi en yeni teknolojiler ile sizlere tamir edip teslim ediyoruz.

Televizyonunuz ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya 0506 640 88 58 numaralı telefonu arayın.

İzmir'in en güvenilir, garantili, en uygun fiyata teknik servis imkanını kaçırmayın. Televizyonunuzla ilgili bir sorunu bizlere ileterek. Sorununuza hemen çözüm sağlayabilirsiniz. Bizimle hemen şimd iletişime geçin.

HEMEN ŞİMDİ ARA